warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 

O NÁS

United Business Club je klub podnikatelů, který původně vznikl při Vysoké škole ekonomické. Postrádali jsme spolek, který spojuje podnikatele a kde lidé mohou aktivně rozvíjet podnikatelské prostředí. Podnikání nás tehdy uchvátilo a zjistili jsme, že je součástí našeho života. Klub podporuje mladé i zkušené podnikatele a fungujeme aktivně po celý rok se zázemím v Praze. V současné době již plně nezávisle na Vysoké škole ekonomické, avšak s ní nadále spolupracujeme.

NETWORKING

Seznámíte se s dalšími členy klubu, inspirujete se a poučíte se z jejich příběhů a dostanete konstruktivní feedback na své nápady a projekty.

BUSINESS

Podporujeme všechny podnikatelské záměry našich členů a snažíme se o to, abychom jim pomáhali se rozvíjet a neustále růst.

EDUCATION

Pořádáme workshopy a snažíme se aktivity klubu směřovat tak, aby daly našim členům co nejvíc nových informací z oblasti podnikání.

SLOVO ZAKLADATELE

Přátelé,

před více než 3 lety jsem se na vysoké škole rozhodl založit klub podnikatelů pro studenty, protože univerzita mi nenabízela žádnou praxi a v založených studentských klubech se víc mluvilo, než tvořilo. Když jsem klub založil, tak jsem vůbec netušil, že o něj bude zájem tak velký.

První rok jsme již organizovali veřejné přednášky s úspěšnými podnikateli, pořádali pro členy první workshopy a hlavně podnikající studenty navzájem propojili. Nejen, že díky klubu členům pomáháme s jejich rozvojem, ale hlavně posouváme jejich projekty na další úroveň. Ze všeho nejvíce mě ale těší, že členové objevují i nové přátele a začínají spolupracovat společně na nových ambiciózních projektech – posouvají se dále!

Momentálně kvůli velkému zájmu je už klub otevřený pro podnikatele všech věkových kategorií. Navštívilo nás mnoho známých osobností či dokonce podnikatelé roku v České republice a pořádali jsme desítky přednášek a workshopů. Neváhejte se k nám přidat!

S úctou a díkem za důvěru v klub,

Bc. Filip Mayer
Zakladatel a předseda klubu

Z HISTORIE KLUBU

Klub původně vznikl jako Klub Podnikatelů při Fakultě mezinárodních vztahů na VŠE v Praze. V prvním roce nás navštívilo hned několik významných hostů. Snažili jsme se klub rozvíjet a zaměřit hlavně na studenty podnikatele. Na konci prvního roku klub navštěvovalo pravidelně 15 členů.

Během druhého roku působení jsme udělali zásadní pokrok, navštívilo nás plno známých osobností jako Heinrich Homola, Vladimír Kovář, Margareta Křížová či Martin Hausenblas. Za podpory i těchto osobností jsme se rozrostli na více než dvojnásobné číslo a do klubu se začali přihlašovat lidé z celé České republiky.

Rozhodli jsme se tehdy otevřít klub i pro veřejnost a zúžit podmínky vstupu na aktivní podnikání. Zároveň jsme se odhodlali ke změně názvu na United Business Club. Rádi bychom totiž působili v blízkých letech na mezinárodní úrovni.

loading
×